Legginsy Sportowe Damskie, Termoaktywne Do Biegania I Sportów Walki

Jednolite, bezszwowe legginsy to energia, którą widać na odległość. Obcisłe i dobrze dopasowane spodnie najlepiej wyglądają na szczupłych kobietach, jednak nawet panie nienaganne figurze nie mogą zapomnieć zakupie odpowiednich majtek pod legginsy , które pozwolą uniknąć wrażenia podwójnych pośladków i nie będą wyraźnie odznaczały się pod cienkim materiałem spodni. Wbrew pozorom wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, by nosząc ukochane sportowe legginsy dochować zasad „odzieżowej przyzwoitości”.
Legginsy redukujące cellulit nie spełniają tylko i wyłącznie powyżej opisanych ról. Pomysłodawczyni tego typu odzieży, Paulina Ciecierska, chce aby kobiety czuły się w nich dobrze i atrakcyjnie. Dlatego produkowana odzież ma rozmaite ciekawe wzory i kolory, wśród których wszystkie panie ceniące sobie solidne wykonanie i wysoką jakość mogą wybrać coś dla siebie - od neonowej żółci do uniwersalnej czerni.
Legginsy początkowo wzbudziły we mnie pewien opór ponieważ z założenia wolę gładkie. Wiem, że teraz jest moda na wszelkie printy, esy-floresy, bardziej lub mniej stonowane kolory i wzory na spodniach treningowych, ale ja w tej kwestii pozostaję raczej tradycjonalistką. Nie ma to jak gładki czarny „bezpieczny” krój - w końcu moje umięśnione wieloma kilometrami górskich biegów nogi nie należą do filigranowych więc z zasady unikam (albo unikałam?) wzorów. Pewnie niejedna kobieta myśli podobnie jak ja. Muszę jednak przyznać, że legginsy The North Face pozytywnie mnie zaskoczyły. Leżą świetnie i czuję się w nich bardzo dobrze.
Legginsy bawełniane mogą być podstawą przeróżnych stylizacji. To idealna alternatywa dla sztywnych spodni albo cienkich rajstop Wiele zależy od pozostałych elementów garderoby, które stworzą całą stylizację. Legginsy czarne, które znajdziesz w , możesz zakładać do sportowych bluz z kapturem albo długich kardiganów Sprawdzą się również do krótkich tunik oraz szortów Wkładaj legginsy do trampek i espadryli Doskonale wyglądają też do sztybletów i długich kozaków Klasyczne getry bawełniane założysz z powodzeniem do pracy, na spacer albo zakupy. To wygodne spodnie , w których aktywnie spędzisz weekend poza miastem.
Legginsy posiadają pas wielofunkcyjny z trzema pojemnymi kieszonkami. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką niezbędne biegowe akcesoria: telefon, żel energetyczny lub chusteczki do nosa. Kieszonki w przeciwieństwie do OSLZ nie mają zamków, mimo to cała zawartość kieszeni jest dobrze zabezpieczona. Pas w legginsach OSLP jest znacznie niższy niż w modelu OSLZ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Legginsy Sportowe Damskie, Termoaktywne Do Biegania I Sportów Walki”

Leave a Reply

Gravatar